do początku   |   mapa serwisu   |   kontakt  
Wydarzenia
II Gminne Biegi Przełajowe

Szkoła Podstawowa w Pogorzałkach była organizatorem II Gminnych Biegów Przełajowych. Zawody odbyły się 30 maja 2016 r. W biegach uczestniczyły wszystkie szkoły z naszej gminy. W sumie w zawodach wzięło udział 75 zawodników. 

 
XIV Gminny Konkurs Recytatorski 2016

"Wiosna, ach to ty!" - pod takim hasłem 9 maja odbył się w naszej szkole XIV GMINNY KONKURS RECYTATORSKI. Tego dnia gościliśmy u siebie recytatorów ze wszystkich szkół w gminie.  Jak co roku  uczestnicy konkursu zadbali o oryginalne, wiosenne przebrania. W szkole zrobiło się kolorowo i radośnie. 

więcej
 
CHOINKA 2016

Jak co roku, w pierwszy weekend ferii zimowych (23 stycznia), mieliśmy okazję wziąć udział w zabawie choinkowej.  Tym razem odbywała się ona w odnowionym Domu Kultury. Tradycyjnie zaczęło się od występów.

więcej
 
JESIENNE INSPIRACJE 2015

 

4 grudnia 2015 r. o godzinie 9.00 w Szkole Podstawowej w Pogorzałkach odbyło się uroczyste podsumowanie III edycji Gminnego Konkursu Plastycznego „JESIENNE INSPIRACJE” we  współpracy z  Polskim Stowarzyszeniem Animatorów Pedagogiki Celestyna Freineta Oddział w Białymstoku. 

więcej
 
PASOWANIE 2015

Dzień 27 października w naszej szkole był bardzo ważnym dniem dla pierwszaków oraz przedszkolaków. W tym dniu odbyła się uroczystość ,,Pasowania na przedszkolaka” i ,,Pasowania na ucznia”. Zaproszonych gości powitała wychowawczyni klasy pierwszej, grupy przedszkolaków oraz przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego, która zapewniała o pomocy i opiece starszych kolegów. 

więcej
 
Koniec roku szkolnego 2014/15

26 czerwca uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2014/2015. Najlepsi i najaktywniejsi uczniowie otrzymali nagrody. 

 

 

więcej
 
WYRÓŻNIENIE NA MELPOMENIE 2015

Już po raz trzeci koło teatralne  z naszej szkoły wzięło udział w Powiatowym Forum Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych „Melpomena” w Juchnowcu Kościelnym. Młodzi aktorzy nie mogli doczekać się tego wydarzenia.

więcej
 
XIII Gminny Konkurs Recytatorski - V 2015

Tegoroczny, XIII Gminny Konkurs Recytatorski w Szkole Podstawowej w Pogorzałkach, odbywał się pod hasłem „Daję słowo – mam rodzinę wyjątkową!”. W imprezie wzięli udział uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Obrubnikach, Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Dobrzyniewie Dużym, Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Nowym Aleksandrowie i Szkoły Podstawowej w Pogorzałkach. 

więcej
 
WYCIECZKA 2015

Uczniowie klas IV-VI, w ramach realizowanego w naszej szkole projektu EDUSCIENCE, wzięli udział w niezwykłej lekcji przyrody. W maju udali się do Instytutu Geofizyki Polskiej Akademii Nauk w Świdrze, gdzie mieli okazję dowiedzieć się, w jaki sposób mierzy się temperaturę w ciągu doby oraz ilość opadów.  

więcej
 
BIEGI PRZEŁAJOWE 2015

Szkoła Podstawowa w Pogorzałkach była organizatorem I Gminnych Biegów Przełajowych. Zawody odbyły się 27 kwietnia 2015 r.

więcej
 
<<  poprzedni  1   2   3   4   5   następny  >> 
 
© 2019 sppogorzalki.com.pl | Tworzenie stron internetowych