do początku   |   mapa serwisu   |   kontakt  
Wydarzenia
Koniec roku szkolnego 2015/2016

24 czerwca uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2015/2016. Najlepsi i najaktywniejsi uczniowie otrzymali nagrody. Były dyplomy i nagrody dla Mistrzów Rachunków i Mistrzów Ortografii. Okazało się, że aż sześciu uczniów nie opuściło ani jednego dnia w szkole. Dla nich były nagrody za stuprocentową frekwencję.

więcej
 
WYCIECZKA 2016

W dniach od 23 do 25 maja uczniowie klas IV-VI, wraz ze swoimi rówieśnikami ze Szkoły Podstawowej w Obrubnikach, wyjechali na wycieczkę do Zakopanego. 

więcej
 
WYRÓŻNIENIE NA MELPOMENIE 2016

31 maja nasz szkolny zespół teatralny wystąpił na Wojewódzkim Forum Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych "Melpomena" w Juchnowcu Kościelnym. Grupa zaprezentowała scenkę kabaretową "Pożar", za którą otrzymaliśmy wyróżnienie. Już po raz czwarty mieliśmy okazję wystąpić na scenie w Juchnowcu. Czas poświęcony na przygotowanie spektaklu się opłacił - trema nie dopadła naszych aktorów, którzy doskonale zagrali swoje role.

więcej
 
ZIELONA SZKOŁA

No i doczekaliśmy się! Jest 1 czerwca godzina 9:00 - wyjeżdżamy na ZIELONĄ SZKOŁĘ do Wigierskiego Parku Narodowego ZA DARMO! Wszyscy uczniowie z klas II - VI spędzą trzy dni obcując z przyrodą:) Relacje na bieżąco można śledzić na Facebooku.

 
II Gminne Biegi Przełajowe

Szkoła Podstawowa w Pogorzałkach była organizatorem II Gminnych Biegów Przełajowych. Zawody odbyły się 30 maja 2016 r. W biegach uczestniczyły wszystkie szkoły z naszej gminy. W sumie w zawodach wzięło udział 75 zawodników. 

 
XIV Gminny Konkurs Recytatorski 2016

"Wiosna, ach to ty!" - pod takim hasłem 9 maja odbył się w naszej szkole XIV GMINNY KONKURS RECYTATORSKI. Tego dnia gościliśmy u siebie recytatorów ze wszystkich szkół w gminie.  Jak co roku  uczestnicy konkursu zadbali o oryginalne, wiosenne przebrania. W szkole zrobiło się kolorowo i radośnie. 

więcej
 
CHOINKA 2016

Jak co roku, w pierwszy weekend ferii zimowych (23 stycznia), mieliśmy okazję wziąć udział w zabawie choinkowej.  Tym razem odbywała się ona w odnowionym Domu Kultury. Tradycyjnie zaczęło się od występów.

więcej
 
JESIENNE INSPIRACJE 2015

 

4 grudnia 2015 r. o godzinie 9.00 w Szkole Podstawowej w Pogorzałkach odbyło się uroczyste podsumowanie III edycji Gminnego Konkursu Plastycznego „JESIENNE INSPIRACJE” we  współpracy z  Polskim Stowarzyszeniem Animatorów Pedagogiki Celestyna Freineta Oddział w Białymstoku. 

więcej
 
PASOWANIE 2015

Dzień 27 października w naszej szkole był bardzo ważnym dniem dla pierwszaków oraz przedszkolaków. W tym dniu odbyła się uroczystość ,,Pasowania na przedszkolaka” i ,,Pasowania na ucznia”. Zaproszonych gości powitała wychowawczyni klasy pierwszej, grupy przedszkolaków oraz przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego, która zapewniała o pomocy i opiece starszych kolegów. 

więcej
 
Koniec roku szkolnego 2014/15

26 czerwca uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2014/2015. Najlepsi i najaktywniejsi uczniowie otrzymali nagrody. 

 

 

więcej
 
<<  poprzedni  1   2   3   4   5   następny  >> 
 
© 2018 sppogorzalki.com.pl | Tworzenie stron internetowych