do początku   |   mapa serwisu   |   kontakt  
Wydarzenia
WYCIECZKA 2017

Na początku czerwca wybraliśmy się na trzydniową wycieczkę do Trójmiasta. Wyjazd zapowiadał się bardzo ciekawie. Już pierwszego dnia zwiedziliśmy zamek w Malborku - największy pod względem powierzchni zamek w Europie! Mieliśmy okazję zobaczyć wystawę broni i zbroi rycerskich - niektóre z nich były prawdziwymi dziełami sztuki. 

więcej
 
XV Gminny Konkurs Recytatorski

25 maja odbył się XV Gminny Konkurs Recytatorski "Z poezją przez świat". Wzięło w nim udział trzydziestu jeden recytatorów ze wszystkich szkół podstawowych z terenu naszej gminy. W tym roku zaprosiliśmy do siebie specjalnego gościa - panią Zofię Olek-Redlarską.

więcej
 
III Gminne Biegi Przełajowe

Szkoła Podstawowa w Pogorzałkach była organizatorem III Gminnych Biegów Przełajowych. Zawody odbyły się 23 maja 2017 r. W biegach uczestniczyły wszystkie szkoły z naszej gminy. W sumie w zawodach wzięło udział 85 zawodników.  

więcej
 
Nagroda na MELPOMENIE 2017

Z radością informujemy, że nasze koło teatralne (pod oficjalną już nazwą "Teatr Deska"), zdobyło II miejsce w II Wojewódzkim Forum Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych – Melpomena 2017 w Juchnowcu Kościelnym.   

więcej
 
CHOINKA 2017

21 stycznia rozpoczęliśmy ferie zimowe SZKOLNĄ CHOINKĄ, która odbyła się w WDK w Pogorzałkach. Dzieci wystąpiły na prawdziwej scenie, przy bardzo licznej publiczności.

więcej
 
JESIENNE INSPIRACJE 2016

8 grudnia podsumowaliśmy wyniki IV Gminnego Konkursu Plastycznego JESIENNE INSPIRACJE. Miło nam było gościć laureatów konkursu z rodzicami. Na konkurs wpłynęło ponad 90 prac ze wszystkich szkół gminy. Nagrodzono 17 prac.

 

więcej
 
Koniec roku szkolnego 2015/2016

24 czerwca uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2015/2016. Najlepsi i najaktywniejsi uczniowie otrzymali nagrody. Były dyplomy i nagrody dla Mistrzów Rachunków i Mistrzów Ortografii. Okazało się, że aż sześciu uczniów nie opuściło ani jednego dnia w szkole. Dla nich były nagrody za stuprocentową frekwencję.

więcej
 
WYCIECZKA 2016

W dniach od 23 do 25 maja uczniowie klas IV-VI, wraz ze swoimi rówieśnikami ze Szkoły Podstawowej w Obrubnikach, wyjechali na wycieczkę do Zakopanego. 

więcej
 
WYRÓŻNIENIE NA MELPOMENIE 2016

31 maja nasz szkolny zespół teatralny wystąpił na Wojewódzkim Forum Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych "Melpomena" w Juchnowcu Kościelnym. Grupa zaprezentowała scenkę kabaretową "Pożar", za którą otrzymaliśmy wyróżnienie. Już po raz czwarty mieliśmy okazję wystąpić na scenie w Juchnowcu. Czas poświęcony na przygotowanie spektaklu się opłacił - trema nie dopadła naszych aktorów, którzy doskonale zagrali swoje role.

więcej
 
ZIELONA SZKOŁA

No i doczekaliśmy się! Jest 1 czerwca godzina 9:00 - wyjeżdżamy na ZIELONĄ SZKOŁĘ do Wigierskiego Parku Narodowego ZA DARMO! Wszyscy uczniowie z klas II - VI spędzą trzy dni obcując z przyrodą:) Relacje na bieżąco można śledzić na Facebooku.

 
<<  poprzedni  1   2   3   4   5   następny  >> 
 
© 2019 sppogorzalki.com.pl | Tworzenie stron internetowych