do początku   |   mapa serwisu   |   kontakt  
Wydarzenia
DZIEŃ NIEPODLEGŁOŚCI 2018

9 listopada uroczyście obchodziliśmy 100. Rocznicę Odzyskania Niepodległości. Punktualnie o godzinie 11.11, jak 25 tysięcy szkół w całej Polsce, odśpiewaliśmy wszystkie zwrotki hymnu państwowego w ramach "Rekordu dla Niepodległej".

więcej
 
Koniec roku szkolnego 2017/2018

Chodzę do szkoły, różne stopnie zbieram.

Szóski i piątki, i jedynki nieraz...

więcej
 
GMINNY KONKURS RECYTATORSKI 2018

XVI GMINNY KONKURS RECYTATORSKI „Z poezją przez świat” już za nami. W tym roku wzięło w nim udział 26 najlepszych recytatorów z pięciu szkół leżących na terenie naszej gminy.

 
WYCIECZKA 2018

W dniach od 9 do 11 maja starsi uczniowie naszej szkoły, razem z uczniami ze Szkoły Podstawowej w Obrubnikach, udali się na trzydniową wycieczkę do Wrocławia. Tak daleko jeszcze nie byliśmy!

 
Dzień Wiosny 2018 i Światowy Dzień Wody

Dziś przywitaliśmy wiosnę w dość nietypowy sposób. Klasy młodsze przygotowały krótkie przedstawienie i rozwiązywały zagadki o zwiastunach wiosny. Wyklejały w grupach tęczę.

Były występy w ramach zorganizowanego przez Samorząd Uczniowski turnieju "Mam talent". Jednak główne zabawy i konkursy były związane ze Światowym Dniem Wody, który przypada 22 marca. 

 
CHOINKA 2018

20 stycznia Choinką Szkolną rozpoczęły się ferie zimowe. Były występy wszystkich klas. Mimo śnieżnych zasp, dotarł do nas Mikołaj.

więcej
 
JESIENNE INSPIRACJE 2017

9 listopada w odbyło się podsumowanie V Gminnego Konkursu Plastycznego „Jesienne inspiracje”. Konkurs odbywa się w naszej szkole tradycyjnie pod patronatem Polskiego Stowarzyszenia Animatorów Pedagogiki Celestyna Freineta Oddział w Białymstoku. Do konkursu zgłoszono około 100 prac plastycznych ze wszystkich szkół Gminy. Nagrodzono 17 ich autorów w dwóch kategoriach.

 

więcej
 
Koniec roku szkolnego 2016/2017

Trzeba dużo zdrowia, dużo czasu stracić, aby umysł ucznia rozwinąć,

wzbogacić, który gdy dorośnie, dopiero zrozumie jak jest w życiu

ciężko, gdy się mało umie...

  

więcej
 
WYCIECZKA 2017

Na początku czerwca wybraliśmy się na trzydniową wycieczkę do Trójmiasta. Wyjazd zapowiadał się bardzo ciekawie. Już pierwszego dnia zwiedziliśmy zamek w Malborku - największy pod względem powierzchni zamek w Europie! Mieliśmy okazję zobaczyć wystawę broni i zbroi rycerskich - niektóre z nich były prawdziwymi dziełami sztuki. 

więcej
 
XV Gminny Konkurs Recytatorski

25 maja odbył się XV Gminny Konkurs Recytatorski "Z poezją przez świat". Wzięło w nim udział trzydziestu jeden recytatorów ze wszystkich szkół podstawowych z terenu naszej gminy. W tym roku zaprosiliśmy do siebie specjalnego gościa - panią Zofię Olek-Redlarską.

więcej
 
1   2   3   4   5   następny  >> 
 
© 2018 sppogorzalki.com.pl | Tworzenie stron internetowych