do początku   |   mapa serwisu   |   kontakt  
Wydarzenia
Dzień Wiosny 2018 i Światowy Dzień Wody

Dziś przywitaliśmy wiosnę w dość nietypowy sposób. Klasy młodsze przygotowały krótkie przedstawienie i rozwiązywały zagadki o zwiastunach wiosny. Wyklejały w grupach tęczę.

Były występy w ramach zorganizowanego przez Samorząd Uczniowski turnieju "Mam talent". Jednak główne zabawy i konkursy były związane ze Światowym Dniem Wody, który przypada 22 marca. 

 
CHOINKA 2018

20 stycznia Choinką Szkolną rozpoczęły się ferie zimowe. Były występy wszystkich klas. Mimo śnieżnych zasp, dotarł do nas Mikołaj.

więcej
 
JESIENNE INSPIRACJE 2017

9 listopada w odbyło się podsumowanie V Gminnego Konkursu Plastycznego „Jesienne inspiracje”. Konkurs odbywa się w naszej szkole tradycyjnie pod patronatem Polskiego Stowarzyszenia Animatorów Pedagogiki Celestyna Freineta Oddział w Białymstoku. Do konkursu zgłoszono około 100 prac plastycznych ze wszystkich szkół Gminy. Nagrodzono 17 ich autorów w dwóch kategoriach.

 

więcej
 
Koniec roku szkolnego 2016/2017

Trzeba dużo zdrowia, dużo czasu stracić, aby umysł ucznia rozwinąć,

wzbogacić, który gdy dorośnie, dopiero zrozumie jak jest w życiu

ciężko, gdy się mało umie...

  

więcej
 
WYCIECZKA 2017

Na początku czerwca wybraliśmy się na trzydniową wycieczkę do Trójmiasta. Wyjazd zapowiadał się bardzo ciekawie. Już pierwszego dnia zwiedziliśmy zamek w Malborku - największy pod względem powierzchni zamek w Europie! Mieliśmy okazję zobaczyć wystawę broni i zbroi rycerskich - niektóre z nich były prawdziwymi dziełami sztuki. 

więcej
 
XV Gminny Konkurs Recytatorski

25 maja odbył się XV Gminny Konkurs Recytatorski "Z poezją przez świat". Wzięło w nim udział trzydziestu jeden recytatorów ze wszystkich szkół podstawowych z terenu naszej gminy. W tym roku zaprosiliśmy do siebie specjalnego gościa - panią Zofię Olek-Redlarską.

więcej
 
III Gminne Biegi Przełajowe

Szkoła Podstawowa w Pogorzałkach była organizatorem III Gminnych Biegów Przełajowych. Zawody odbyły się 23 maja 2017 r. W biegach uczestniczyły wszystkie szkoły z naszej gminy. W sumie w zawodach wzięło udział 85 zawodników.  

więcej
 
Nagroda na MELPOMENIE 2017

Z radością informujemy, że nasze koło teatralne (pod oficjalną już nazwą "Teatr Deska"), zdobyło II miejsce w II Wojewódzkim Forum Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych – Melpomena 2017 w Juchnowcu Kościelnym.   

więcej
 
CHOINKA 2017

21 stycznia rozpoczęliśmy ferie zimowe SZKOLNĄ CHOINKĄ, która odbyła się w WDK w Pogorzałkach. Dzieci wystąpiły na prawdziwej scenie, przy bardzo licznej publiczności.

więcej
 
JESIENNE INSPIRACJE 2016

8 grudnia podsumowaliśmy wyniki IV Gminnego Konkursu Plastycznego JESIENNE INSPIRACJE. Miło nam było gościć laureatów konkursu z rodzicami. Na konkurs wpłynęło ponad 90 prac ze wszystkich szkół gminy. Nagrodzono 17 prac.

 

więcej
 
1   2   3   4   5   następny  >> 
 
© 2018 sppogorzalki.com.pl | Tworzenie stron internetowych