do początku   |   mapa serwisu   |   kontakt  
O nas » Trochę inne lekcje...
Lekcje muzyki

Z ciekawymi lekcjami muzyki przyjeżdżają do nas muzycy z Filharmonii Białostockiej.

więcej
 
SZLACHECKIE IGRASZKI W PACOWEJ CHACIE 2015

W październiku uczniowie klas I – III  wraz z wychowawcami: Danutą Karpacz i Tamarą Jabłońską gościli w Przysiółku Szlacheckim - Pacowa Chata.
Z ogromnym zainteresowaniem oglądaliśmy zbiory historyczno – etnograficzne oraz słuchaliśmy opowieści „Dziadka Kazimierza”. 

więcej
 
Dzień Technologii Informacyjnych

5 listopada 2015 zorganizowano Dzień Technologii pod hasłem JESTEM SMART.

Celem akcji  było  zachęcenie uczniów do wykorzystywania Internetu i urządzeń mobilnych w sposób świadomy, bezpieczny i praktyczny oraz promocja nowoczesnych metod nauczania wśród nauczycieli. Zamiast książek uczniowie mieli przynieść do szkoły swoje tablety i smartfony. Korzystali także z pracowni komputerowej, tablicy interaktywnej i laptopów. Tego dnia lekcje zostały skrócone do 20-30 minut, by mogły się odbyć zajęcia ze wszystkich przedmiotów.

 
LEKCJA BANKOWOŚCI - wycieczka do banku

16 października 2015 uczniowie klas II - VI odwiedzili oddział Banku PKO BP w Białymstoku, który opiekuje się naszym SKO. Pani Teresa Krzyżosiak była w naszej szkole na lekcji o bankowości i oszczędzaniu, a teraz zaprosiła uczniów do swojego oddziału, aby pokazać jak wygląda praca w banku. 

 
DNI KSIĄŻKI 2015

Światowe Dni Książki uczciliśmy w naszej szkole nietypową lekcją biblioteczną. 28 kwietnia klasy IV-VI miały okazję uczestniczyć w zajęciach „Czytam, ponieważ…”.

 
DZIEŃ KOMIKSU - projekt międzyprzedmiotowy

W kwietniu uczniowie naszej szkoły już po raz kolejny wzięli udział w nietypowej lekcji. Tematem zajęć była historia komiksu. 

 
Małe i duże mitologiczne podróże

25 marca 2015 uczniowie klas IV-VI wzięli udział w nietypowej lekcji, podczas której odwiedzili ich wyjątkowi goście – bogowie Olimpu! Uczniowie klasy IV mieli za zadanie przebrać się za wylosowanych przez siebie bogów i krótko ich zaprezentować. W klasie aż zaroiło się od greckich szat – wszyscy wzorowo wywiązali się ze swoich zadań. 

więcej
 
Natura 2000

W listopadzie 2014 wszyscy uczniowie i nauczyciele uczestniczyli w warsztatach realizowanych w ramach projektu "Natura 2000 - Pozytywna inspiracja".

więcej
 
Spotkanie z alpinistą

W listopadzie 2014 uczniowie klas starszych w ramach spotkań z ciekawymi ludźmi gościli pana Jarka, który jest alpinistą.

więcej
 
DZIEŃ KINA - projekt międzyprzedmiotowy

19 marca 2014 uczniowie klas IV-VI na specjalnie zorganizowanych zajęciach, mieli okazję zapoznać się z historią kina.

 
<<  poprzedni  1   2  
 
© 2019 sppogorzalki.com.pl | Tworzenie stron internetowych