do początku   |   mapa serwisu   |   kontakt  
O nas » Aktualności
ŚWIĘTA, ŚWIĘTA...

Świąteczny czas rozpoczęliśmy tradycyjnym SPOTKANIEM OPŁATKOWYM, na którym gościliśmy emerytowanych nauczycieli oraz rodziców, którzy znaleźli czas, żeby z nami obejrzeć Jasełka. W tym roku przedstawienie przgotowała klasa trzecia ze swoją wychowawczynią. 

więcej
 
GODZINA KODOWANIA 2016

Godzina Kodowania jest globalną akcją, w której udział biorą dziesiątki milionów uczniów z ponad 180 krajów. W  tym roku było to w terminie 5 - 11 grudnia. Nieważne kim jesteś ani skąd pochodzisz, każdy może zostać organizatorem Godziny Kodowania. Nasza szkoła również znalazła się na mapie organizatorów tegorocznej HOUR OF CODE.

więcej
 
JESIENNE INSPIRACJE 2016

8 grudnia podsumowaliśmy wyniki IV Gminnego Konkursu Plastycznego JESIENNE INSPIRACJE. Miło nam było gościć laureatów konkursu z rodzicami. Na konkurs wpłynęło ponad 90 prac ze wszystkich szkół gminy. Nagrodzono 17 prac.

 

 
Projekt "Kompetentny od przedszkola"

W roku szkolnym 2016/2017 realizujemy projekt „Kompetentny od przedszkola – zapewnienie wysokiej jakości oferty edukacji przedszkolnej, rozwijającej kompetencje kluczowe i właściwe postawy dzieci w gminie Dobrzyniewo Duże”. 

 
ANDRZEJKI 2016

25 listopada zorganizowaliśmy w naszej szkole zabawę andrzejkową. Sala gimnastyczna jak co roku została więc zamieniona w jedną wielką "salę wróżb". To dziewczęta
z klasy piątej i szóstej zadbały o magiczny, nieco tajemniczy nastrój. 

więcej
 
11 listopada 2016

Narodowe Święto Niepodległości uczciliśmy w szkole uroczystą akademią. Uczniowie pięknym przedstawieniem przypomnieli historię walki Polaków o niepodległość na przestrzeni lat.

więcej
 
Dzień Śniadanie Daje Moc

8 listopada razem z uczniami z całej Polski obchodziliśmy Dzień Śniadanie Daje Moc. Uczniowie klas I-III i dzieci z oddziału przedszkolnego przygotowały wspólne zdrowe śniadanie. 

więcej
 
Europejski Tydzień Kodowania

Nasza szkoła bardzo aktywnie włączyła się Code Week 2016, czyli Tydzień Kodowania, który trawał od 15 do 23 października. Otrzymaliśmy specjalny certyfikat za udział.

 

W ramach Code Weeka w piątek byliśmy z wizytą na Wydziale Informatyki Politechniki Białostockiej. 

więcej
 
Dzień Edukacji Narodowej 2016

14 października obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Tego dnia odbyło się również uroczyste ślubowanie uczniów klasy I. Punktualnie o godzinie 12.00 uczniowie z koła teatralnego przywitali wszystkich zebranych, a szczególnie byłych i obecnych pracowników naszej szkoły, oraz pierwszoklasistów, którzy mieli tego dnia oficjalnie dołączyć do uczniowskiego grona.

więcej
 
Programowanie

W tym roku szkolnym nasza szkoła zakwalifikowała się do IV edycji programu MISTRZOWIE KODOWANIA. Uczniowie z klas III - VI uczą się programowania na zajęciach komputerowych oraz na zajęciach pozalekcyjnych.

więcej
 
<<  poprzedni  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   następny  >> 
 
© 2020 sppogorzalki.com.pl | Tworzenie stron internetowych