do początku   |   mapa serwisu   |   kontakt  
O nas » Aktualności
11 listopada 2016

Narodowe Święto Niepodległości uczciliśmy w szkole uroczystą akademią. Uczniowie pięknym przedstawieniem przypomnieli historię walki Polaków o niepodległość na przestrzeni lat.

więcej
 
Dzień Śniadanie Daje Moc

8 listopada razem z uczniami z całej Polski obchodziliśmy Dzień Śniadanie Daje Moc. Uczniowie klas I-III i dzieci z oddziału przedszkolnego przygotowały wspólne zdrowe śniadanie. 

więcej
 
Europejski Tydzień Kodowania

Nasza szkoła bardzo aktywnie włączyła się Code Week 2016, czyli Tydzień Kodowania, który trawał od 15 do 23 października. Otrzymaliśmy specjalny certyfikat za udział.

 

W ramach Code Weeka w piątek byliśmy z wizytą na Wydziale Informatyki Politechniki Białostockiej. 

więcej
 
Dzień Edukacji Narodowej 2016

14 października obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Tego dnia odbyło się również uroczyste ślubowanie uczniów klasy I. Punktualnie o godzinie 12.00 uczniowie z koła teatralnego przywitali wszystkich zebranych, a szczególnie byłych i obecnych pracowników naszej szkoły, oraz pierwszoklasistów, którzy mieli tego dnia oficjalnie dołączyć do uczniowskiego grona.

więcej
 
Programowanie

W tym roku szkolnym nasza szkoła zakwalifikowała się do IV edycji programu MISTRZOWIE KODOWANIA. Uczniowie z klas III - VI uczą się programowania na zajęciach komputerowych oraz na zajęciach pozalekcyjnych.

więcej
 
Wybory do Samorządu Szkolnego

30 września odbyły się wybory na przewodniczącego  Samorządu Uczniowskiego. W tym roku uprawnieni do głosownia wybierali między dwiema kandydatkami - Aleksandrą Chilińską i Julią Koronkiewicz. Obie uczennice już wcześniej przygotowywały się do wyborów, układając swój program oraz opracowując plakaty, na których zawarły jego najważniejsze punkty.

więcej
 
ŚWIĘTO PLONÓW 2016

27 września obyło się w naszej szkole Święto Plonów.  W tym roku przebiegało ono nieco inaczej. Każda klasa wybrała sobie warzywo lub owoc, o którym miała przygotować prezentację. Wszyscy spisali się na medal i widać było, że bardzo zaangażowali się w powierzone im zadanie. 

więcej
 
INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO

No i zaczęło się... Kolejny rok szkolny przed nami!

Usłyszeliśmy pierwszy dzwonek, klasy doczekały się swoich uczniów po wakacjach.  

 

więcej
 
DOŻYNKI GMINNE 2016

Nasza grupa teatralna wystąpiła ze swoim przedstawieniem o odważnych pogorzelskich strażakach na Gminnych Dożynkach.

więcej
 
OTWARTA SZKOŁA 2016

W dniach od 27 czerwca do 8 lipca w szkole odbywały się zajęcia w ramach "Otwartej szkoły". Uczestniczyło w nich ponad 30 dzieci w wieku od 5 do 16 lat. 

więcej
 
<<  poprzedni  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   następny  >> 
 
© 2019 sppogorzalki.com.pl | Tworzenie stron internetowych