do początku   |   mapa serwisu   |   kontakt  
O nas » Aktualności
Dzień Babci i Dziadka 2017

Dzień Babci i Dziadka to najpiękniejsze dni w roku.  Zapraszanie babć i dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stale wpisaną w repertuar imprez szkolnych. Dnia  17 lutego odbyła się ta wspaniała uroczystość w naszej szkole. Frekwencja jak co roku dopisała. Na wstępie wychowawcy klas powitali gości ciepłymi słowami  oraz złożyli serdeczne życzenia. 

więcej
 
WALENTYNKI 2017

Z okazji Walentynek, które już na dobre zagościły w naszym szkolnym kalendarzu, Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami zorganizował okolicznościowy kiermasz słodkości. W czasie przerw można było nabyć rozmaite ciasta, ciasteczka oraz przepyszne pączki. 

więcej
 
CHOINKA 2017

21 stycznia rozpoczęliśmy ferie zimowe SZKOLNĄ CHOINKĄ. Były występy, Mikołaj z prezentami i wesoła zabawa.

 

Na stronach podanych poniżej można obejrzeć zdjęcia z Choinki.

Zainteresowanych odbitkami prosimy o podanie do sekretariatu kartki z numerami wybranych zdjęć i formatem. 

 

fotojerry.pl/w                     fotojerry.pl/p

 

UWAGA! Do odebrania w szkole są zdjęcia z Mikołajem małych dzieci, które nie chodzą do naszej szkoły. Prosimy zainteresowanych o kontakt.

 

 

 
EWALUACJA ZEWNĘTRZNA 2017

W styczniu w szkole odbyła się ewaluacja zewnętrzna. Wizytatorzy z Kuratorium Oświaty obserwowali i ocenili wszystkie obszary pracy szkoły.

Raport z tej kontroli jest dostępny w zakładce Dokumenty.

 
DZIEŃ PINGWINA 2017

No i dobiegł koniec I semestr nauki. Oceny wystawione, więc pora na trochę inne lekcje. Tak się składa, że 20 stycznia obchodzimy Dzień Wiedzy o Pingwinach. Któż z nas nie kocha tych przesympatycznych czarno-białych ptaków, niestety zagrożonych wyginięciem.  Dziś jest ich dzień, więc i my postanowiliśmy to uczcić.

więcej
 
ŚWIĘTA, ŚWIĘTA...

Świąteczny czas rozpoczęliśmy tradycyjnym SPOTKANIEM OPŁATKOWYM, na którym gościliśmy emerytowanych nauczycieli oraz rodziców, którzy znaleźli czas, żeby z nami obejrzeć Jasełka. W tym roku przedstawienie przgotowała klasa trzecia ze swoją wychowawczynią. 

więcej
 
GODZINA KODOWANIA 2016

Godzina Kodowania jest globalną akcją, w której udział biorą dziesiątki milionów uczniów z ponad 180 krajów. W  tym roku było to w terminie 5 - 11 grudnia. Nieważne kim jesteś ani skąd pochodzisz, każdy może zostać organizatorem Godziny Kodowania. Nasza szkoła również znalazła się na mapie organizatorów tegorocznej HOUR OF CODE.

więcej
 
JESIENNE INSPIRACJE 2016

8 grudnia podsumowaliśmy wyniki IV Gminnego Konkursu Plastycznego JESIENNE INSPIRACJE. Miło nam było gościć laureatów konkursu z rodzicami. Na konkurs wpłynęło ponad 90 prac ze wszystkich szkół gminy. Nagrodzono 17 prac.

 

 
Projekt "Kompetentny od przedszkola"

W roku szkolnym 2016/2017 realizujemy projekt „Kompetentny od przedszkola – zapewnienie wysokiej jakości oferty edukacji przedszkolnej, rozwijającej kompetencje kluczowe i właściwe postawy dzieci w gminie Dobrzyniewo Duże”. 

 
ANDRZEJKI 2016

25 listopada zorganizowaliśmy w naszej szkole zabawę andrzejkową. Sala gimnastyczna jak co roku została więc zamieniona w jedną wielką "salę wróżb". To dziewczęta
z klasy piątej i szóstej zadbały o magiczny, nieco tajemniczy nastrój. 

więcej
 
<<  poprzedni  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   następny  >> 
 
© 2019 sppogorzalki.com.pl | Tworzenie stron internetowych