do początku   |   mapa serwisu   |   kontakt  
O nas » Aktualności
Dzień Edukacji Narodowej

Dziękujemy za trud podejmowanej na co dzień pięknej pracy w roli Nauczyciela. Życzymy, aby aktywna i twórcza postawa znajdowała uznanie w oczach uczniów i ich rodziców oraz była źródłem osobistej satysfakcji. 

więcej
 
Warsztaty w WDK

12 października uczniowie naszej szkoły udali się do Domu Kultury w Pogorzałkach na wystawę prac będących efektem warsztatów rzeźby ludowej „Świątki przydrożne”. Z ogromnym zaciekwieniem wysłuchaliśmy wykładu na temat historii naszej wsi.

więcej
 
Wybory do Samorządu Szkolnego 2017

27 września odbyła się w naszej szkole czwarta już debata wyborcza. Brali w niej udział kandydaci na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego oraz wyborcy (uczniowie klas III-VII).  W tym roku na stanowisko przewodniczącego zgłosiły się trzy kandydatki: Wiktoria Ściepko (kl. IV), Aleksandra Korenkiewicz (kl. VI) i Ewa Kozłowska (kl. VII). 

więcej
 
ŚWIĘTO PLONÓW 2017

26 września obchodziliśmy Święto Plonów. Podobnie jak w latach poprzednich i tym razem nie zabrakło atrakcji. Na rozgrzewkę wszyscy wzięli udział w zabawie integracyjnej „gorący ziemniak” i musieli rozwiązać wykreślankę dotyczącą darów jesieni. Uczniowie zgłaszali do konkursów najmniejsze, największe i najdziwniejsze warzywa oraz pięknie ozdobione kosze z plonami. 

więcej
 
OTWARTA SZKOŁA 2017

Podczas wakacyjnego wypoczynku nie mogło zabraknąć corocznych zajęć dla dzieci i młodzieży zorganizowanych w ramach „Otwartej szkoły”. Trwały one od 26 czerwca do 7 lipca. Uczęszczały na nie dzieci przebywające w tych dniach na terenie naszej gminy. Oprócz pogadanek dotyczących bezpiecznego wypoczynku, uczestnicy mieli do wyboru wiele atrakcji. 

więcej
 
Koniec roku szkolnego 2016/2017

23 czerwca uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2016/2017. Najlepsi i najaktywniejsi uczniowie otrzymali nagrody. 

 
Park linowy w Jeronikach

Klasy młodsze wybrały się w czerwcu do Parku Linowego w Jeronikach. Jest tam dużo miejsca do zabawy i aktywnego wypoczynku.

więcej
 
Smartfon-mój mały świat

Urząd Komunikacji Elektronicznej 6 czerwca 2017 zorganizował lekcje edukacyjne w Szkole Podstawowej w Pogorzałkach w klasach I-III oraz IV-VI w ramach akcji „Mój smartfon, mój mały świat – klikam z głową”. 

 
WYCIECZKA 2017

Na początku czerwca wybraliśmy się na trzydniową wycieczkę do Trójmiasta. Wyjazd zapowiadał się bardzo ciekawie. Już pierwszego dnia zwiedziliśmy zamek w Malborku. Potem Gdańsk, Gdynia Sopot...

 
PILOTAŻ PROGRAMOWANIA

SPRAWOZDANIE  Z REALIZACJI INNOWACJI PEDAGOGICZNEJ

"Pierwsze kroki w programowaniu"

 
<<  poprzedni  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   następny  >> 
 
© 2020 sppogorzalki.com.pl | Tworzenie stron internetowych