do początku   |   mapa serwisu   |   kontakt  
O nas » Aktualności
Wrocław 2018

W dniach od 9 do 11 maja starsi uczniowie naszej szkoły, razem z uczniami ze Szkoły Podstawowej w Obrubnikach, udali się na trzydniową wycieczkę do Wrocławia. Tak daleko jeszcze nie byliśmy! Na szczęście humory dopisywały, dzięki czemu podróż autokarem szybko minęła. 

więcej
 
Projekt "Badam, koduję, eksperymentuję"

Projekt „BADAM - KODUJĘ – EKSPERYMENTUJĘ” o nr RPPD.03.01.02-20-0280/16 realizowany jest przez Gminę Dobrzyniewo Duże, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Działania 3.1 Kształcenie i edukacja Poddziałanie 3.1.2. 

więcej
 
Dzień Św. Patryka 2018

W ramach szerzenia wiedzy o krajach anglojęzycznych, w środę 28 marca odbył się w naszej szkole Dzień Świętego Patryka. St Patrick's Day jest  najhuczniej obchodzony w Irlandii i Stanach Zjednoczonych 17 marca.

więcej
 
Dzień Wiosny 2018 i Światowy Dzień Wody

Dziś przywitaliśmy wiosnę w dość nietypowy sposób. Klasy młodsze przygotowały krótkie przedstawienie i rozwiązywały zagadki o zwiastunach wiosny. Wyklejały w grupach tęczę.

Były występy w ramach zorganizowanego przez Samorząd Uczniowski turnieju "Mam talent". Jednak główne zabawy i konkursy były związane ze Światowym Dniem Wody, który przypada 22 marca. 

więcej
 
Konkurs Świąteczny

Przed Świętami Wielkanocnymi został rozstrzygnięty konkurs na koszyczek wielkanocny. Zwycięzcy otzrymali nagrody. Ich prace został też przekazane do GCK na Gminny Konkurs Wielkanocny. Wszystkie koszyczki były piękne. Dziękujemy wszystkim za udział w tym konkursie.

więcej
 
Osobowość Roku 2017

28 lutego Gazeta Współczesna i Kurier Poranny ogłosiły wyniki Plebiscytu Osobowość Roku 2017. 9 marca zwycięzcy plebiscytu uczestniczyli w uroczystej gali w Muzeum Podlaskim, zorganizowanej, aby uhonorować ich bezinteresowną działalność na rzecz regionu i jego mieszkańców. 

 

więcej
 
Znajdź właściwe rozwiązanie

W roku szkolnym 2017/2018 kolejny raz realizujemy projekty we współpracy z Państwową Stacją Sanitarno - Epidemiologiczną w Białymstoku:

 

NIE PAL PRZY MNIE PROSZĘ  

 

ZNAJDŹ WŁAŚCIWE ROZWIĄZANIE

 
NOMINACJA W PLEBISCYCIE

Trochę głośno było o naszej szkole w mediach w ubiegłym roku. Teraz musimy się postarać wspólnie, aby w tym roku było o nas jeszcze głośniej, w związku z nominacją pani dyrektor na "Osobowość Roku 2017".
 

więcej
 
CHOINKA 2018

20 stycznia Choinką Szkolną rozpoczęły się ferie zimowe.

 
SZKOLNE SPOTKANIE OPŁATKOWE

Szkolnym Spotkaniem Opłatkowym zakończyliśmy zajęcia w 2017 roku. Tym razem uczniowie z klas III i II przygotowali Jasełka. Był też koncert kolęd w wykonaniu wszystkich klas. 

 

więcej
 
<<  poprzedni  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   następny  >> 
 
© 2020 sppogorzalki.com.pl | Tworzenie stron internetowych