do początku   |   mapa serwisu   |   kontakt  
O nas » Aktualności
DZIEŃ NIEPODLEGŁOŚCI 2018

9 listopada uroczyście obchodziliśmy 100. Rocznicę Odzyskania Niepodległości. Punktualnie o godzinie 11.11, jak 25 tysięcy szkół w całej Polsce, odśpiewaliśmy wszystkie zwrotki hymnu państwowego w ramach "Rekordu dla Niepodległej".

 
Europejski Dzień Języków

W  środę 26 września, obchodziliśmy Europejski Dzień Języków Obcych. Dzieci z klas IV-VIII brały udział w zabawach językowych, które miały na celu propagowanie nauki języków obcych, zwracały uwagę na bogactwo kulturowe krajów europejskich oraz wskazywały elementy wspólne wielu języków. 

więcej
 
ŚWIĘTO PLONÓW 2018

26 września, podobnie jak w latach ubiegłych, zorganizowano w naszej szkole Święto Plonów. Uczniowie przynosili do szkoły kosze darów ogrodu, sadu i lasu oraz pojedyncze okazy przyrody. 

więcej
 
OTWARTA SZKOŁA 2018

Podczas dwóch pierwszych tygodni wakacji braliśmy udział w zajęciach zorganizowanych w ramach „Otwartej szkoły”. Atrakcji było co niemiara. Na pierwszym spotkaniu dowiedzieliśmy się, jak bezpiecznie spędzać czas wolny i zapoznaliśmy się z uczestnikami półkolonii, którzy na co dzień uczęszczają do innych szkół z terenu naszej gminy i nie tylko.

więcej
 
Koniec roku szkolnego 2017/2018

Chodzę do szkoły, różne stopnie zbieram.

Szóski i piątki, i jedynki nieraz...

 
Rajd rowerowy 2018

19 czerwca uczniowie starszych klas wybrali się na rajd rowerowy. Pogoda sprzyjała, humory również dopisywały. Po drodze podziwialiśmy piękne widoki z tarasu widokowego w Górze, zabytkowy rynek w Tykocinie i Edukacyjne Muzeum Oręża Polskiego.

więcej
 
Podlaski Festiwal Nauki 2018

7 i 8 czerwca uczestniczyliśmy w warsztatach na Politechnice Białostockiej i UwB w ramach Podlaskiego Festiwalu Nauki. Najpierw były eksperymenty: chemia z prądem, tajemnicze zjawiska i odlotowe reakcje… 

więcej
 
Wycieczka do Poczopka

We wtorek, 12 czerwca dzieci z klas I-VI wybrały się na wycieczkę szkolną do Silvarium w Poczopku, parku leśnego znajdującego się na terenie Nadleśnictwa Krynki. 

więcej
 
Festiwal Teatrów Szkolnych 2018

Z dumą informujemy, że naszym aktorom udało się stanąć na podium - spektakl „Dziób w dziób” zdobył III miejsce na IV Miejskim Festiwalu Teatrów Szkolnych „Mała scena” w Szkole Podstawowej nr 43 im. Simony Kossak w Białymstoku, który odbył się  24 maja. 

więcej
 
GMINNY KONKURS RECYTATORSKI 2018

XVI GMINNY KONKURS RECYTATORSKI „Z poezją przez świat” już za nami. W tym roku wzięło w nim udział 26 najlepszych recytatorów z pięciu szkół leżących na terenie naszej gminy. Nie mogło też zabraknąć gościa specjalnego, którym w tym roku była poetka Jolanta Herman.

więcej
 
<<  poprzedni  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   następny  >> 
 
© 2020 sppogorzalki.com.pl | Tworzenie stron internetowych