do początku   |   mapa serwisu   |   kontakt  
O nas » Aktualności
FERIE ZIMOWE 2016

W pierwszym tygodniu zimowego odpoczynku zorganizowano zajęcia dla wszystkich dzieci przebywających na terenie naszej gminy. Nie zabrakło także absolwentów, których zawsze chętnie witamy w naszej szkole.  

więcej
 
III Gminny Konkurs Czytelniczo - Plastyczny 2015

W listopadzie uczniowie Szkoły Podstawowej w Pogorzałkach brali udział w III Gminnym Konkursie Czytelniczo - Plastycznym klas II i III pt. ,,Ks. Jan Twardowski - przyjaciel Boga, człowieka i natury" organizowanym przez Zespół Szkolno - Przedszkolny w Fastach w ramach cyklicznie organizowanego konkursu ,,MAGICZNY ŚWIAT POEZJI".

więcej
 
ANDRZEJKI 2015

Dnia 27 listopada w naszej szkole odbyła się zabawa andrzejkowa. Imprezę rozpoczął pokaz mody, który udowodnił, że wyobraźnia naszych uczniów jest nieprzewidywalna - wśród przebierańców znalazł się szalony chirurg, przerażający duch, czarna tarantula i wiele innych wyszukanych „kreacji”. 

więcej
 
Dzień Niepodległości 2015

11 listopada to dla Europy dzień zakończenia I wojny światowej  dzięki zawarciu rozejmu w Compiègne, pieczętującego ostateczną klęskę Niemiec. Dla nas Polaków to symboliczna data od dawna wyczekiwanej niepodległości. 97 lat temu naród polski uświadomił sobie w pełni odzyskanie niepodległości, a nastrój głębokiego wzruszenia i entuzjazmu ogarnął kraj.

więcej
 
Dzień Śniadanie Daje Moc

6 listopada 2015 klasy I-III i oddział przedszkolny tak, jak tysiące szkół w Polsce, wzięły udział w V edycji programu „Śniadanie daje moc”, organizując Dzień Śniadanie Daje Moc. Wyjątkowo w tym roku nie był to 8 listopada, kiedy przypada  Europejski Dzień Zdrowego Jedzenia i Gotowania ustanowiony w 2007 roku, bo data ta wypadła w niedzielę. 

więcej
 
Konkurs JESTEM SMART

Nasza szkoła uczestniczy w Ogólnopolskim Konkursie "Jestem SMART". W ramach tego projektu 5 listopada 2015 zorganizowano Dzień TechnologiiCelem akcji  było  zachęcenie uczniów do wykorzystywania Internetu i urządzeń mobilnych w sposób świadomy, bezpieczny i praktyczny oraz promocja nowoczesnych metod nauczania wśród nauczycieli. Zamiast książek uczniowie mieli przynieść do szkoły swoje tablety i smartfony.

więcej
 
Nagroda w Konkursie Województwa Podlaskiego

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie „Sfotografuj Naszą Sieć Szerokopasmową”. Była to  akcja promocyjna Województwa Podlaskiego z siedzibą w Białymstoku mająca na celu zwrócenie uwagi społeczności lokalnych na infrastrukturę szerokopasmową powstałą na terenie gmin objętych zasięgiem Projektu „Sieć Szerokopasmowa Polski Wschodniej”  i korzyści płynących z Internetu szerokopasmowego.

 

więcej
 
Ochrona bociana białego

W dniu 28 października 2015 w naszej szkole odbyły się warsztaty przyrodnicze, którego głównym bohaterem był bocian. Ich organizatorem była Podlaska Regionalna Organizacja Turystyczna, która realizuje projekt: „Ochrona bociana białego na obszarze Podlaskiego Szlaku Bocianiego poprzez kampanię informacyjno – edukacyjną”

 
Dzień Języków Obcych - spotkanie ze studentami z programu „Erasmus”

Dnia 21 października 2015 na zaproszenie pani Kasi przyjechała do naszej szkoły grupa studentów Politechniki Białostockiej. Studiują oni w Białymstoku w ramach europejskiego programu wymiany studentów „Erasmus”. 

więcej
 
Wycieczka do banku PKO BP

16 października 2015 uczniowie klas II - VI odwiedzili oddział Banku PKO BP w Białymstoku, który opiekuje się naszym SKO. 

więcej
 
<<  poprzedni  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   następny  >> 
 
© 2020 sppogorzalki.com.pl | Tworzenie stron internetowych