do początku   |   mapa serwisu   |   kontakt  
O nas » Aktualności
Finał projektu ZIELONE ŚWIATŁO DLA JEŻA

17 czerwca 2015 w Szkole Podstawowej w Pogorzałkach podsumowano międzyszkolny projekt przyrodniczy

ZIELONE ŚWIATŁO DLA JEŻA

 Obejmował on szereg działań edukacyjnych związanych z ochroną gatunków jeża w Polsce. Nauczyciele ze szkoły w Pogorzałkach zaprosili do udziału w projekcie wszystkie szkoły w Gminie Dobrzyniewo Duże. Od listopada do czerwca, kolejno każda ze szkół dokładała swoją „cegiełkę” realizując cele projektu i dokumentując swoje przedsięwzięcia. 

 
Dzień bez tytoniu

W  naszej szkole 29 maja w ramach Światowego Dnia bez Tytoniu zorganizowane zostało spotkanie z gośćmi z Powiatowej Stacji Sanitarno -€“ Epidemiologicznej w Białymstoku. Uczniowie uczestniczyli w szeregu ciekawych konkursów o tematyce prozdrowotnej, wysłuchali krótkiej pogadanki na temat szkodliwości biernego i czynnego palenia tytoniu. 

 

więcej
 
Dzień Matki 2015

Uczniowie klas I - III i dzieci z zerówki przygotowały ze swoimi wychowawcami piękne przedstawienia dla swoich mam.

więcej
 
Turniej Tańca 2015

29 maja w Nowym Aleksandrowie odbył się VIII Gminny Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy. W turnieju uczestniczyło 5 szkół z Gminy Dobrzyniewo Duże. W sumie w zawodach tanecznych wzięło udział 90 osób.

więcej
 
Gminny Turniej Szachowy 2015

27 maja tradycyjnie, jak co roku uczestniczyliśmy w VI Gminnym Turnieju Szachowym w Fastach

więcej
 
ŚWIATOWE DNI KSIĄŻKI 2015

Światowe Dni Książki uczciliśmy w naszej szkole nietypową lekcją biblioteczną.

więcej
 
DZIEŃ KOMIKSU

W kwietniu 2015 uczniowie naszej szkoły już po raz kolejny wzięli udział w nietypowej lekcji. Tym razem tematem zajęć była historia komiksu

więcej
 
PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY 2015

Wiosna to piękna i zielona pora roku, dlatego jest wyczekiwana z niecierpliwością przez wszystkich. 20 marca uczniowie powitali wiosnę podczas uroczystych obchodów Święta Wiosny. Każda klasa starała się ubrać "wiosennie", czyli na zielono.

 

więcej
 
WALENTYNKI 2015

W tygodniu poprzedzającym Walentynki Samorząd Uczniowski naszej szkoły już po raz trzeci zorganizował akcję charytatywną pod hasłem „Kocham pomagać!”

więcej
 
Dzień Babci i Dziadka

12 lutego 2015 roku w naszej szkole uroczyście obchodziliśmy Dzień Babci i Dziadka. Uczniowie klas   0 – III przygotowali część artystyczną. Na wstępie dzieci pokazały swoje talenty recytatorskie, wokalne, aktorskie i taneczne. 

więcej
 
<<  poprzedni  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   następny  >> 
 
© 2019 sppogorzalki.com.pl | Tworzenie stron internetowych