do początku   |   mapa serwisu   |   kontakt  
O nas » Aktualności
Konkurs JESTEM SMART

Nasza szkoła uczestniczy w Ogólnopolskim Konkursie "Jestem SMART". W ramach tego projektu 5 listopada 2015 zorganizowano Dzień TechnologiiCelem akcji  było  zachęcenie uczniów do wykorzystywania Internetu i urządzeń mobilnych w sposób świadomy, bezpieczny i praktyczny oraz promocja nowoczesnych metod nauczania wśród nauczycieli. Zamiast książek uczniowie mieli przynieść do szkoły swoje tablety i smartfony.

więcej
 
Nagroda w Konkursie Województwa Podlaskiego

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie „Sfotografuj Naszą Sieć Szerokopasmową”. Była to  akcja promocyjna Województwa Podlaskiego z siedzibą w Białymstoku mająca na celu zwrócenie uwagi społeczności lokalnych na infrastrukturę szerokopasmową powstałą na terenie gmin objętych zasięgiem Projektu „Sieć Szerokopasmowa Polski Wschodniej”  i korzyści płynących z Internetu szerokopasmowego.

 

więcej
 
Ochrona bociana białego

W dniu 28 października 2015 w naszej szkole odbyły się warsztaty przyrodnicze, którego głównym bohaterem był bocian. Ich organizatorem była Podlaska Regionalna Organizacja Turystyczna, która realizuje projekt: „Ochrona bociana białego na obszarze Podlaskiego Szlaku Bocianiego poprzez kampanię informacyjno – edukacyjną”

 
Dzień Języków Obcych - spotkanie ze studentami z programu „Erasmus”

Dnia 21 października 2015 na zaproszenie pani Kasi przyjechała do naszej szkoły grupa studentów Politechniki Białostockiej. Studiują oni w Białymstoku w ramach europejskiego programu wymiany studentów „Erasmus”. 

więcej
 
Wycieczka do banku PKO BP

16 października 2015 uczniowie klas II - VI odwiedzili oddział Banku PKO BP w Białymstoku, który opiekuje się naszym SKO. 

więcej
 
DEN 2015

14 października obchodziliśmy Dzień Edukacji NarodowejŚwięto to upamiętnia powstanie Komisji Edukacji Narodowej, która była pierwszym ministerstwem oświaty publicznej w Polsce. Komisja ta została powołana z inicjatywy króla polskiego Stanisława Augusta Poniatowskiego 14 października 1773 r.

więcej
 
ŚWIĘTO PLONÓW 2015

23 września obchodziliśmy w naszej szkole Święto Plonów. Z tej okazji uczniowie już kilka dni wcześniej przynosili najładniejsze okazy warzyw i owoców w specjalnie udekorowanych koszach, z których zrobiono wystawkę. Najładniejsze z nich zostały nagrodzone.

więcej
 
XV Marsz Żywej Pamięci

11 września 2015 reprezentacja uczniów z naszej szkoły wzięła udział w XV Marszu Żywej Pamięci Polskiego Sybiru w Białymstoku. O godzinie 10.00 uczestnicy Marszu spotkali się przy Pomniku Katyńskim, gdzie powitano wszystkich zebranych. 

więcej
 
OTWARTA SZKOŁA lipiec 2015

W dniach od 29 czerwca do 10 lipca w naszej szkole odbywały się zajęcia w ramach „Otwartej szkoły”. Jak co roku na wszystkie dzieci czekało mnóstwo atrakcji.  Tego lata zajęcia cieszyły się szczególnym zainteresowaniem i uczęszczała na nie rekordowa liczba uczestników. 

więcej
 
Natura - Naturalna Inspiracja - WYGRALIŚMY KONKURS!!!

Nasza szkoła brała udział w ogólnopolskim konkursie przyrodniczym "Natura - naturalna inspiracja", KTÓRY WYGRAŁA na naszym obszarze - Puszcza Knyszyńska. 

W ramach realizacji celów konkursu dnia 1 czerwca 2015 zorganizowaliśmy w naszej szkole dzień poświęcony programowi Natura 2000, podczas którego dzieci angażowały się w wiele różnych działań.

więcej
 
<<  poprzedni  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   następny  >> 
 
© 2019 sppogorzalki.com.pl | Tworzenie stron internetowych