do początku   |   mapa serwisu   |   kontakt  
O nas » Aktualności
Wybory do Samorządu Szkolnego

30 września odbyły się wybory na przewodniczącego  Samorządu Uczniowskiego. W tym roku uprawnieni do głosownia wybierali między dwiema kandydatkami - Aleksandrą Chilińską i Julią Koronkiewicz. Obie uczennice już wcześniej przygotowywały się do wyborów, układając swój program oraz opracowując plakaty, na których zawarły jego najważniejsze punkty.

więcej
 
ŚWIĘTO PLONÓW 2016

27 września obyło się w naszej szkole Święto Plonów.  W tym roku przebiegało ono nieco inaczej. Każda klasa wybrała sobie warzywo lub owoc, o którym miała przygotować prezentację. Wszyscy spisali się na medal i widać było, że bardzo zaangażowali się w powierzone im zadanie. 

więcej
 
INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO

No i zaczęło się... Kolejny rok szkolny przed nami!

Usłyszeliśmy pierwszy dzwonek, klasy doczekały się swoich uczniów po wakacjach.  

 

więcej
 
DOŻYNKI GMINNE 2016

Nasza grupa teatralna wystąpiła ze swoim przedstawieniem o odważnych pogorzelskich strażakach na Gminnych Dożynkach.

więcej
 
OTWARTA SZKOŁA 2016

W dniach od 27 czerwca do 8 lipca w szkole odbywały się zajęcia w ramach "Otwartej szkoły". Uczestniczyło w nich ponad 30 dzieci w wieku od 5 do 16 lat. 

więcej
 
Koniec roku szkolnego 2015/2016

24 czerwca uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2015/2016. Najlepsi i najaktywniejsi uczniowie otrzymali nagrody. Były dyplomy i nagrody dla Mistrzów Rachunków i Mistrzów Ortografii. Okazało się, że aż sześciu uczniów nie opuściło ani jednego dnia w szkole. Dla nich były nagrody za stuprocentową frekwencję.

 
Pożegnanie klasy VI

22 czerwca 2016 uczniowie klasy V i VI udali się do Cisówek na pożegnalne ognisko klasy szóstej. Tego dnia odbyło się tylko kilka pierwszych lekcji. Tuż po obiedzie wszyscy przyjechaliśmy na miejsce rowerami. 

więcej
 
I Gminna Olimpijka Przedszkolaków

Dnia 9 czerwca 2016 r. dzieci grupy przedszkolnej wzięły udział w I Gminnym Turnieju gier i zabaw  „Mała Olimpijka”, której celem było:

  • promowanie aktywności fizycznej wśród dzieci,
  • wspomaganie rozwoju poprzez gry i zabawy,
  • integracja społeczności przedszkolnej i lokalnej.
więcej
 
Dzień Matki 2016

Coroczne święto z okazji Dnia Mamy miało miejsce w środę, 8 czerwca 2016r. Spotkanie przygotowały wszystkie klasy. Uczniowie klasy II i III zaprezentowali przedstawienie pt.: „ Dla Ciebie Mamo”, klasa I i zerówka przygotowały montaż słowno-muzyczny. Starsi uczniowie z zespołu teatralnego wystąpiły ze swoim kabaretem.

więcej
 
Dzień Strażaka

2 maja 2016 szkolne koło teatralne miało przyjemność wystąpić przed mieszkańcami Pogorzałk  z okazji gminnego Dnia Strażaka. Był to jednak szczególnie wyjątkowy dzień, ponieważ w tym roku Ochotnicza Straż Pożarna w Pogorzałkach obchodziła 90 rocznicę swojego powstania.

więcej
 
<<  poprzedni  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   następny  >> 
 
© 2020 sppogorzalki.com.pl | Tworzenie stron internetowych