do początku   |   mapa serwisu   |   kontakt  
O nas » Aktualności
KONKURS RECYTATORSKI 2016

9 maja odbył się XIV Gminny Konkurs Recytatorski pod hasłem "Wiosna, ach to ty!"

 
SZEROKOPASMOWY INTERNET

Od 28 kwietnia 2016 uczniowie naszej szkoły mogą korzystać z szerokopasmowego Internetu o prędkości od 100Mb/s w laptopach, do 600Mb/s w komputerach stacjonarnych. Jest to ogromna różnica w porównaniu do dotychczasowego łącza telefonicznego. Można wreszcie na lekcjach efektywnie korzystać z e-zasobów i e-podręczników.

więcej
 
Dzień Wiosny 2016 i Światowy Dzień Wody

Wiosna to najpiękniejsza pora roku dlatego Pierwszy Dzień Wiosny jest bardzo radosny i wyczekiwany przez wszystkie dzieci.

W poniedziałek 21 marca uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Pogorzałkach rozpoczęli powitanie wiosny od obejrzenia prezentacji multimedialnej o „Zwiastunach wiosny”. 

więcej
 
Dzień Babci i Dziadka 2016

Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. W naszej szkole zapraszanie babć i dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stale wpisaną w repertuar imprez szkolnych. W tym roku ta uroczystość odbyła się w dość nietypowym terminie, bo 16 lutego. 

więcej
 
WALENTYNKI 2016

Walentynki to w naszej szkole bardzo wyczekiwane święto nie tylko miłości i przyjaźni, ale też dobroczynności. W tym roku 12 lutego w piątek odbyła się z tej okazji IV edycja akcji „Kocham pomagać”. Tradycyjnie już Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem - panią Kasią, zorganizował kiermasz domowych ciast i ciasteczek.

więcej
 
FERIE ZIMOWE 2016

W pierwszym tygodniu zimowego odpoczynku zorganizowano zajęcia dla wszystkich dzieci przebywających na terenie naszej gminy. Nie zabrakło także absolwentów, których zawsze chętnie witamy w naszej szkole.  

więcej
 
III Gminny Konkurs Czytelniczo - Plastyczny 2015

W listopadzie uczniowie Szkoły Podstawowej w Pogorzałkach brali udział w III Gminnym Konkursie Czytelniczo - Plastycznym klas II i III pt. ,,Ks. Jan Twardowski - przyjaciel Boga, człowieka i natury" organizowanym przez Zespół Szkolno - Przedszkolny w Fastach w ramach cyklicznie organizowanego konkursu ,,MAGICZNY ŚWIAT POEZJI".

więcej
 
ANDRZEJKI 2015

Dnia 27 listopada w naszej szkole odbyła się zabawa andrzejkowa. Imprezę rozpoczął pokaz mody, który udowodnił, że wyobraźnia naszych uczniów jest nieprzewidywalna - wśród przebierańców znalazł się szalony chirurg, przerażający duch, czarna tarantula i wiele innych wyszukanych „kreacji”. 

więcej
 
Dzień Niepodległości 2015

11 listopada to dla Europy dzień zakończenia I wojny światowej  dzięki zawarciu rozejmu w Compiègne, pieczętującego ostateczną klęskę Niemiec. Dla nas Polaków to symboliczna data od dawna wyczekiwanej niepodległości. 97 lat temu naród polski uświadomił sobie w pełni odzyskanie niepodległości, a nastrój głębokiego wzruszenia i entuzjazmu ogarnął kraj.

więcej
 
Dzień Śniadanie Daje Moc

6 listopada 2015 klasy I-III i oddział przedszkolny tak, jak tysiące szkół w Polsce, wzięły udział w V edycji programu „Śniadanie daje moc”, organizując Dzień Śniadanie Daje Moc. Wyjątkowo w tym roku nie był to 8 listopada, kiedy przypada  Europejski Dzień Zdrowego Jedzenia i Gotowania ustanowiony w 2007 roku, bo data ta wypadła w niedzielę. 

więcej
 
<<  poprzedni  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   następny  >> 
 
© 2019 sppogorzalki.com.pl | Tworzenie stron internetowych