do początku   |   mapa serwisu   |   kontakt  
O nas » Aktualności
JESIENNE INSPIRACJE 2017

9 listopada w naszej szkole odbyło się podsumowanie V Gminnego Konkursu Plastycznego „Jesienne inspiracje”. 

 
Wizyta Minister Cyfryzacji

23 października 2017 w naszej szkole odbyło się podsumowanie programu pilotażowego Ministerstwa Edukacji Narodowej i Ministerstwa Cyfryzacji - "Ogólnopolska Sieć Szerokopasmowa". Jesteśmy jedną z 20 szkół w Polsce (10 na Podlasiu), w których zainstalowano Internet szerokopasmowy.

więcej
 
CODEWEEK 2017

 

więcej
 
Dzień Edukacji Narodowej

Dziękujemy za trud podejmowanej na co dzień pięknej pracy w roli Nauczyciela. Życzymy, aby aktywna i twórcza postawa znajdowała uznanie w oczach uczniów i ich rodziców oraz była źródłem osobistej satysfakcji. 

więcej
 
Warsztaty w WDK

12 października uczniowie naszej szkoły udali się do Domu Kultury w Pogorzałkach na wystawę prac będących efektem warsztatów rzeźby ludowej „Świątki przydrożne”. Z ogromnym zaciekwieniem wysłuchaliśmy wykładu na temat historii naszej wsi.

więcej
 
Wybory do Samorządu Szkolnego 2017

27 września odbyła się w naszej szkole czwarta już debata wyborcza. Brali w niej udział kandydaci na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego oraz wyborcy (uczniowie klas III-VII).  W tym roku na stanowisko przewodniczącego zgłosiły się trzy kandydatki: Wiktoria Ściepko (kl. IV), Aleksandra Korenkiewicz (kl. VI) i Ewa Kozłowska (kl. VII). 

więcej
 
ŚWIĘTO PLONÓW 2017

26 września obchodziliśmy Święto Plonów. Podobnie jak w latach poprzednich i tym razem nie zabrakło atrakcji. Na rozgrzewkę wszyscy wzięli udział w zabawie integracyjnej „gorący ziemniak” i musieli rozwiązać wykreślankę dotyczącą darów jesieni. Uczniowie zgłaszali do konkursów najmniejsze, największe i najdziwniejsze warzywa oraz pięknie ozdobione kosze z plonami. 

więcej
 
OTWARTA SZKOŁA 2017

Podczas wakacyjnego wypoczynku nie mogło zabraknąć corocznych zajęć dla dzieci i młodzieży zorganizowanych w ramach „Otwartej szkoły”. Trwały one od 26 czerwca do 7 lipca. Uczęszczały na nie dzieci przebywające w tych dniach na terenie naszej gminy. Oprócz pogadanek dotyczących bezpiecznego wypoczynku, uczestnicy mieli do wyboru wiele atrakcji. 

więcej
 
Koniec roku szkolnego 2016/2017

23 czerwca uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2016/2017. Najlepsi i najaktywniejsi uczniowie otrzymali nagrody. 

 
Park linowy w Jeronikach

Klasy młodsze wybrały się w czerwcu do Parku Linowego w Jeronikach. Jest tam dużo miejsca do zabawy i aktywnego wypoczynku.

więcej
 
<<  poprzedni  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   następny  >> 
 
© 2023 sppogorzalki.com.pl | Tworzenie stron internetowych

 

Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0