do początku   |   mapa serwisu   |   kontakt  
O nas » Aktualności
NOMINACJA W PLEBISCYCIE

Trochę głośno było o naszej szkole w mediach w ubiegłym roku. Teraz musimy się postarać wspólnie, aby w tym roku było o nas jeszcze głośniej, w związku z nominacją pani dyrektor na "Osobowość Roku 2017".
 

więcej
 
CHOINKA 2018

20 stycznia Choinką Szkolną rozpoczęły się ferie zimowe.

 
SZKOLNE SPOTKANIE OPŁATKOWE

Szkolnym Spotkaniem Opłatkowym zakończyliśmy zajęcia w 2017 roku. Tym razem uczniowie z klas III i II przygotowali Jasełka. Był też koncert kolęd w wykonaniu wszystkich klas. 

 

więcej
 
MEGA MISJA

           Co to jest?

Jesteśmy w tym roku w programie MegaMisja.  Cały czas działamy i wygrywamy różne nagrody! 

więcej
 
PIERNIKOWE WARSZTATY 2017

14 grudnia gościliśmy w szkole panią Henię Storonowicz z Gminnego Centrum Kultury w Dobrzyniewie. Zorganizowała ona naszym uczniom przedświąteczne warsztaty wyrabiania pierników.

 
WEŹ ODDECH

Weź oddech” to program aktywnej edukacji ekologicznej, skierowany do nauczycieli i uczniów szkół podstawowych (szczególnie klas VII), gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. 

Program ma na celu podniesienie kompetencji i wzrost świadomości ekologicznej uczniów, nauczycieli i członków społeczności lokalnych na temat niskiej emisji i sposobów ochrony czystości powietrza. 

więcej
 
KRECIK u przedszkolaków

23 listopada do naszej szkoły dotarł długo oczekiwany gość. Niestrudzony podróżnik Krecik przemierzył szmat drogi, aby dotrzeć do naszej wsi. Dzieci z zerówki z zaciekawieniem oglądały pamiątki z wizyt w innych przedszkolach Polski zgromadzone do tej pory w jego bagażu. Walizka Krecika jest już naprawdę ciężka, mnóstwo w niej zdjęć, folderów, albumów i pamiątkowych gadżetów z innych miejscowości w Polsce.

więcej
 
CYBERNAUCI

"Cybernauci - kompleksowy projekt kształtowania bezpiecznych zachowań w sieci” to nowy projekt szkoleniowy realizowany przez fundację Nowoczesna Polska w partnerstwie z Collegium Civitas. Głównym działaniem w projekcie jest realizacja warsztatów z uczniami, rodzicami i nauczycielami szkół wszystkich poziomów w całej Polsce.

więcej
 
DZIEŃ NIEPODLEGŁOŚCI XI 2017

„Niepodległość”

                              Marcin Wolski

Spośród słów używanych nieczęsto, 
tłumnie dzisiaj na place wybiegło
słowo piękne, jak honor i męstwo,
słowo, które brzmi – niepodległość.

 

więcej
 
ŚNIADANIE DAJE MOC

8 listopada odbył się ogólnopolski Dzień Śniadanie Daje Moc. Uczniowie klas 0 – III w naszej szkole przygotowały tego dnia wspólne śniadanie.

więcej
 
<<  poprzedni  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   następny  >> 
 
© 2023 sppogorzalki.com.pl | Tworzenie stron internetowych

 

Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0