do początku   |   mapa serwisu   |   kontakt  
O nas » Aktualności
Wycieczka do Poczopka

We wtorek, 12 czerwca dzieci z klas I-VI wybrały się na wycieczkę szkolną do Silvarium w Poczopku, parku leśnego znajdującego się na terenie Nadleśnictwa Krynki. 

więcej
 
Festiwal Teatrów Szkolnych 2018

Z dumą informujemy, że naszym aktorom udało się stanąć na podium - spektakl „Dziób w dziób” zdobył III miejsce na IV Miejskim Festiwalu Teatrów Szkolnych „Mała scena” w Szkole Podstawowej nr 43 im. Simony Kossak w Białymstoku, który odbył się  24 maja. 

więcej
 
GMINNY KONKURS RECYTATORSKI 2018

XVI GMINNY KONKURS RECYTATORSKI „Z poezją przez świat” już za nami. W tym roku wzięło w nim udział 26 najlepszych recytatorów z pięciu szkół leżących na terenie naszej gminy. Nie mogło też zabraknąć gościa specjalnego, którym w tym roku była poetka Jolanta Herman.

więcej
 
Wrocław 2018

W dniach od 9 do 11 maja starsi uczniowie naszej szkoły, razem z uczniami ze Szkoły Podstawowej w Obrubnikach, udali się na trzydniową wycieczkę do Wrocławia. Tak daleko jeszcze nie byliśmy! Na szczęście humory dopisywały, dzięki czemu podróż autokarem szybko minęła. 

więcej
 
Projekt "Badam, koduję, eksperymentuję"

Projekt „BADAM - KODUJĘ – EKSPERYMENTUJĘ” o nr RPPD.03.01.02-20-0280/16 realizowany jest przez Gminę Dobrzyniewo Duże, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Działania 3.1 Kształcenie i edukacja Poddziałanie 3.1.2. 

więcej
 
Dzień Św. Patryka 2018

W ramach szerzenia wiedzy o krajach anglojęzycznych, w środę 28 marca odbył się w naszej szkole Dzień Świętego Patryka. St Patrick's Day jest  najhuczniej obchodzony w Irlandii i Stanach Zjednoczonych 17 marca.

więcej
 
Dzień Wiosny 2018 i Światowy Dzień Wody

Dziś przywitaliśmy wiosnę w dość nietypowy sposób. Klasy młodsze przygotowały krótkie przedstawienie i rozwiązywały zagadki o zwiastunach wiosny. Wyklejały w grupach tęczę.

Były występy w ramach zorganizowanego przez Samorząd Uczniowski turnieju "Mam talent". Jednak główne zabawy i konkursy były związane ze Światowym Dniem Wody, który przypada 22 marca. 

więcej
 
Konkurs Świąteczny

Przed Świętami Wielkanocnymi został rozstrzygnięty konkurs na koszyczek wielkanocny. Zwycięzcy otzrymali nagrody. Ich prace został też przekazane do GCK na Gminny Konkurs Wielkanocny. Wszystkie koszyczki były piękne. Dziękujemy wszystkim za udział w tym konkursie.

więcej
 
Osobowość Roku 2017

28 lutego Gazeta Współczesna i Kurier Poranny ogłosiły wyniki Plebiscytu Osobowość Roku 2017. 9 marca zwycięzcy plebiscytu uczestniczyli w uroczystej gali w Muzeum Podlaskim, zorganizowanej, aby uhonorować ich bezinteresowną działalność na rzecz regionu i jego mieszkańców. 

 

więcej
 
Znajdź właściwe rozwiązanie

W roku szkolnym 2017/2018 kolejny raz realizujemy projekty we współpracy z Państwową Stacją Sanitarno - Epidemiologiczną w Białymstoku:

 

NIE PAL PRZY MNIE PROSZĘ  

 

ZNAJDŹ WŁAŚCIWE ROZWIĄZANIE

 
<<  poprzedni  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   następny  >> 
 
© 2023 sppogorzalki.com.pl | Tworzenie stron internetowych

 

Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0