do początku   |   mapa serwisu   |   kontakt  
O nas » Aktualności
#OSEwyzwanie

Miło nam poinformować, że zdobyliśmy nagrodę w Konkursie #OSEWyzwanie - mobilną pracownię multimedialną składającą się z 16 laptopów!!!

 
Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia 2019

4 października świętowaliśmy akcję -> Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają <-
Tego dnia każdy, nie tylko uczeń, mógł zostać Ekspertem Tabliczki Mnożenia.

więcej
 
ŚWIĘTO PLONÓW 2019

1 października uroczyście obchodziliśmy Święto Plonów w postaci mini festynu pełnym zabaw, zdrowej rywalizacji w poszczególnych konkurencjach oraz kosztowaniu przepysznych pieczonek.

 
Przerwa na czytanie - 15 V 2019

„Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła”, jak mawiała nasza noblistka Wisława Szymborska. I trudno się z nią nie zgodzić. Dlatego nasza szkoła postanowiła wziąć udział w ogólnopolskiej akcji „Przerwa na czytanie”.

więcej
 
Dzień Św. Patryka 2019

17 marca obchodzone jest narodowe święto Irlandii. Z tej okazji, w ramach szerzenia wiedzy o krajach anglojęzycznych, kilka dni później, 22 marca, w naszej szkole odbył się Dzień Świętego Patryka.

więcej
 
Projekt EFS

Projekt „BADAM - KODUJĘ – EKSPERYMENTUJĘ”, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Działania 3.1 Kształcenie i edukacja Poddziałanie 3.1.2. Wzmocnienie atrakcyjności i podniesienie jakości oferty edukacyjnej w zakresie kształcenia ogólnego, ukierunkowanej na rozwój kompetencji kluczowych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020, zakończył się. 

więcej
 
Nie pal przy mnie, proszę

Harmonogram programu profilaktycznego "Nie pal przy mnie, proszę".

 
OTWARTA SZKOŁA

Mamy już sprecyzowane plany na zajęcia w szkole w ferie. Przypominamy, że wyjazd w środę jest dofinansowany i mogą w nim wziąć udział tylko aktywni uczestnicy Otwartej Szkoły:)

Przedstawiamy szczegółowy program:

więcej
 
JESIENNE INSPIRACJE 2018

3 grudnia rozstrzygnęliśmy VI Gminny Konkurs Plastyczny 2018 „Jesienne inspiracje”. 

 
WIZYTA POLICJI W NASZEJ SZKOLE

W naszej szkole duży nacisk kładziemy na bezpieczeństwo oraz edukację związaną z bezpieczeństwem dzieci. Na początku każdego roku szkolnego dzieci klas pierwszych poznają drogę do szkoły wraz ze znakami drogowymi i zasadami, które uczą jak należy zachowywać się w pobliżu ulic oraz realizujemy program „Bezpieczny Puchatek”.

więcej
 
<<  poprzedni  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   następny  >> 
 
© 2023 sppogorzalki.com.pl | Tworzenie stron internetowych

 

Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0