do początku   |   mapa serwisu   |   kontakt  
O nas » Aktualności
OTWARTA SZKOŁA 2020

W pierwszym tygodniu ferii w szkole odbywały się różne zajęcia. Były zabawy sportowe, wyrób biżuterii, programowanie i zagadki w Escape Room. 

więcej
 
CHOINKA

Choinką w WDK rozpoczęliśmy ferie "zimowe" :) Były wspomnienia świąt w jasełkach, życzenia dla babć i dziadków i oczywiście kabaret.

 

więcej
 
Przegląd Jasełkowy 2020

Nasza młodsza grupa teatralna 12 stycznia wystąpiła na XII Gminnym Przeglądzie Jasełkowym w Nowym Aleksandrowie. 

więcej
 
Spotkanie Opłatkowe 2019

W ostatni dzień nauki tradycyjnie spotkaliśmy się na Szkolnych Jasełkach. Nasze grupy teatralne przypomniały nam historię Bożego Narodzenia.

 
ANDRZEJKI 2019

Ostatni tydzień listopada nie mógł zakończyć się inaczej, jak zabawą andrzejkową, którą w tym roku zorganizował Samorząd Uczniowski.

więcej
 
DZIEŃ NIEPODLEGŁOŚCI 2019

8 listopada z uczniami, którzy nie wyjechali na Zieloną Szkołę, uczciliśmy Rocznicę Odzyskania Niepodległości

więcej
 
TURNUS UŚMIECHU

Uczniowie z SP Pogorzałki od 4 do 15 listopada 2019 przebywali za darmo na zielonej szkole w Wiśle.

 
ŚLUBOWANIE KLASY PIERWSZEJ 2019

Dzisiaj kolejną grupkę przyjęliśmy do grona uczniów Szkoły Podstawowej w Pogorzałkach. 

 
DEN 2019

Dzień Edukacji Narodowej przypada w poniedziałek, ale w naszej szkole obchodziliśmy go już dzisiaj. Z okazji Dnia Edukacji Narodowej młodsza grupa teatralna wystawiła szkolne "Dziady", z których jasno wynikało, że w szkole nie chodzi jedynie o naukę, czy dobre stopnie, ale także o miłą atmosferę i koleżeństwo. 

więcej
 
CodeeWeek 2019

W  związku z Europejskim Tygodniem Kodowania uczniowie naszej szkoły 8 października przenieśli się do fascynującego świata programowania. Główną ideą stojącą za wydarzeniem jest promowanie logicznego, algorytmicznego myślenia, ale przede wszystkim nabywanie umiejętności zadaniowego podejścia do rozwiązywania codziennych problemów, kreatywna praca w zespole, radość ze wspólnej zabawy oraz budowanie pozytywnych relacji z rówieśnikami. 

więcej
 
<<  poprzedni  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   następny  >> 
 
© 2023 sppogorzalki.com.pl | Tworzenie stron internetowych

 

Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0