do początku   |   mapa serwisu   |   kontakt  
O nas » Aktualności
Ochrona bociana białego

W dniu 28 października 2015 w naszej szkole odbyły się warsztaty przyrodnicze, którego głównym bohaterem był bocian. Ich organizatorem była Podlaska Regionalna Organizacja Turystyczna, która realizuje projekt: „Ochrona bociana białego na obszarze Podlaskiego Szlaku Bocianiego poprzez kampanię informacyjno – edukacyjną”

 
Dzień Języków Obcych - spotkanie ze studentami z programu „Erasmus”

Dnia 21 października 2015 na zaproszenie pani Kasi przyjechała do naszej szkoły grupa studentów Politechniki Białostockiej. Studiują oni w Białymstoku w ramach europejskiego programu wymiany studentów „Erasmus”. 

więcej
 
Wycieczka do banku PKO BP

16 października 2015 uczniowie klas II - VI odwiedzili oddział Banku PKO BP w Białymstoku, który opiekuje się naszym SKO. 

więcej
 
DEN 2015

14 października obchodziliśmy Dzień Edukacji NarodowejŚwięto to upamiętnia powstanie Komisji Edukacji Narodowej, która była pierwszym ministerstwem oświaty publicznej w Polsce. Komisja ta została powołana z inicjatywy króla polskiego Stanisława Augusta Poniatowskiego 14 października 1773 r.

więcej
 
ŚWIĘTO PLONÓW 2015

23 września obchodziliśmy w naszej szkole Święto Plonów. Z tej okazji uczniowie już kilka dni wcześniej przynosili najładniejsze okazy warzyw i owoców w specjalnie udekorowanych koszach, z których zrobiono wystawkę. Najładniejsze z nich zostały nagrodzone.

więcej
 
XV Marsz Żywej Pamięci

11 września 2015 reprezentacja uczniów z naszej szkoły wzięła udział w XV Marszu Żywej Pamięci Polskiego Sybiru w Białymstoku. O godzinie 10.00 uczestnicy Marszu spotkali się przy Pomniku Katyńskim, gdzie powitano wszystkich zebranych. 

więcej
 
OTWARTA SZKOŁA lipiec 2015

W dniach od 29 czerwca do 10 lipca w naszej szkole odbywały się zajęcia w ramach „Otwartej szkoły”. Jak co roku na wszystkie dzieci czekało mnóstwo atrakcji.  Tego lata zajęcia cieszyły się szczególnym zainteresowaniem i uczęszczała na nie rekordowa liczba uczestników. 

więcej
 
Natura - Naturalna Inspiracja - WYGRALIŚMY KONKURS!!!

Nasza szkoła brała udział w ogólnopolskim konkursie przyrodniczym "Natura - naturalna inspiracja", KTÓRY WYGRAŁA na naszym obszarze - Puszcza Knyszyńska. 

W ramach realizacji celów konkursu dnia 1 czerwca 2015 zorganizowaliśmy w naszej szkole dzień poświęcony programowi Natura 2000, podczas którego dzieci angażowały się w wiele różnych działań.

więcej
 
Finał projektu ZIELONE ŚWIATŁO DLA JEŻA

17 czerwca 2015 w Szkole Podstawowej w Pogorzałkach podsumowano międzyszkolny projekt przyrodniczy

ZIELONE ŚWIATŁO DLA JEŻA

 Obejmował on szereg działań edukacyjnych związanych z ochroną gatunków jeża w Polsce. Nauczyciele ze szkoły w Pogorzałkach zaprosili do udziału w projekcie wszystkie szkoły w Gminie Dobrzyniewo Duże. Od listopada do czerwca, kolejno każda ze szkół dokładała swoją „cegiełkę” realizując cele projektu i dokumentując swoje przedsięwzięcia. 

 
Dzień bez tytoniu

W  naszej szkole 29 maja w ramach Światowego Dnia bez Tytoniu zorganizowane zostało spotkanie z gośćmi z Powiatowej Stacji Sanitarno -€“ Epidemiologicznej w Białymstoku. Uczniowie uczestniczyli w szeregu ciekawych konkursów o tematyce prozdrowotnej, wysłuchali krótkiej pogadanki na temat szkodliwości biernego i czynnego palenia tytoniu. 

 

więcej
 
<<  poprzedni  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   następny  >> 
 
© 2023 sppogorzalki.com.pl | Tworzenie stron internetowych

 

Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0