do początku   |   mapa serwisu   |   kontakt  
O nas » Aktualności
I Gminna Olimpijka Przedszkolaków

Dnia 9 czerwca 2016 r. dzieci grupy przedszkolnej wzięły udział w I Gminnym Turnieju gier i zabaw  „Mała Olimpijka”, której celem było:

  • promowanie aktywności fizycznej wśród dzieci,
  • wspomaganie rozwoju poprzez gry i zabawy,
  • integracja społeczności przedszkolnej i lokalnej.
więcej
 
Dzień Matki 2016

Coroczne święto z okazji Dnia Mamy miało miejsce w środę, 8 czerwca 2016r. Spotkanie przygotowały wszystkie klasy. Uczniowie klasy II i III zaprezentowali przedstawienie pt.: „ Dla Ciebie Mamo”, klasa I i zerówka przygotowały montaż słowno-muzyczny. Starsi uczniowie z zespołu teatralnego wystąpiły ze swoim kabaretem.

więcej
 
Dzień Strażaka

2 maja 2016 szkolne koło teatralne miało przyjemność wystąpić przed mieszkańcami Pogorzałk  z okazji gminnego Dnia Strażaka. Był to jednak szczególnie wyjątkowy dzień, ponieważ w tym roku Ochotnicza Straż Pożarna w Pogorzałkach obchodziła 90 rocznicę swojego powstania.

więcej
 
Wycieczka do OSP

2 czerwca 2016 r. klasa pierwsza i oddział przedszkolny wybrały się na wycieczkę do Ochotniczej Straży Pożarnej w Pogorzałkach. Dzięki życzliwości strażaka pana Kondraciuka zwiedziły budynek straży oraz obejrzały samochód i sprzęt strażacki.

więcej
 
ZIELONA SZKOŁA

No i doczekaliśmy się! Jest 1 czerwca godzina 9:00 - wyjeżdżamy na ZIELONĄ SZKOŁĘ do Wigierskiego Parku Narodowego ZA DARMO! Wszyscy uczniowie z klas II - VI spędzą trzy dni obcując z przyrodą:) Relacje na bieżąco można śledzić na Facebooku:

 

SP Pogorzałki

 

Fabryka Przyrody

 

W piątek po południu zakończyliśmy naszą przygodę z zieloną szkołą. Było to dla nas coś nowego i ekscytującego. 

więcej
 
Spotkanie z absolwentami

18 kwietnia szkołę odwiedzili  nasi absolwenci. Przybyli oni na specjalne zaproszenie uczniów klasy V i VI. Goście odpowiadali na pytania dotyczące ich szkoły, udzielali rad przyszłym gimnazjalistkom. Dzielili się swoimi spostrzeżeniami na temat nauczycieli oraz atmosfery panującej w ich obecnej szkole.

więcej
 
Wycieczka do Białegostoku

1 czerwca z okazji Dnia Dziecka klasa pierwsza i maluchy z oddziału przedszkolnego wybrały się na wycieczkę do Białegostoku. Dzieci zwiedziły ZOO Akcent. Najbardziej podobały im się niedźwiedzie, żubry, osiołki, kaczki i łabędzie. 

więcej
 
II Gminne Biegi Przełajowe

Szkoła Podstawowa w Pogorzałkach była organizatorem II Gminnych Biegów Przełajowych. Zawody odbyły się 30 maja 2016 r. W biegach uczestniczyły wszystkie szkoły z naszej gminy. W sumie w zawodach wzięło udział 75 zawodników.  

więcej
 
KONKURS RECYTATORSKI 2016

9 maja odbył się XIV Gminny Konkurs Recytatorski pod hasłem "Wiosna, ach to ty!"

 
SZEROKOPASMOWY INTERNET

Od 28 kwietnia 2016 uczniowie naszej szkoły mogą korzystać z szerokopasmowego Internetu o prędkości od 100Mb/s w laptopach, do 600Mb/s w komputerach stacjonarnych. Jest to ogromna różnica w porównaniu do dotychczasowego łącza telefonicznego. Można wreszcie na lekcjach efektywnie korzystać z e-zasobów i e-podręczników.

więcej
 
<<  poprzedni  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   następny  >> 
 
© 2024 sppogorzalki.com.pl | Tworzenie stron internetowych

 

Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0