do początku   |   mapa serwisu   |   kontakt  
O nas » Aktualności
Europejski Tydzień Kodowania

Nasza szkoła bardzo aktywnie włączyła się Code Week 2016, czyli Tydzień Kodowania, który trawał od 15 do 23 października. Otrzymaliśmy specjalny certyfikat za udział.

 

W ramach Code Weeka w piątek byliśmy z wizytą na Wydziale Informatyki Politechniki Białostockiej. 

więcej
 
Dzień Edukacji Narodowej 2016

14 października obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Tego dnia odbyło się również uroczyste ślubowanie uczniów klasy I. Punktualnie o godzinie 12.00 uczniowie z koła teatralnego przywitali wszystkich zebranych, a szczególnie byłych i obecnych pracowników naszej szkoły, oraz pierwszoklasistów, którzy mieli tego dnia oficjalnie dołączyć do uczniowskiego grona.

więcej
 
Programowanie

W tym roku szkolnym nasza szkoła zakwalifikowała się do IV edycji programu MISTRZOWIE KODOWANIA. Uczniowie z klas III - VI uczą się programowania na zajęciach komputerowych oraz na zajęciach pozalekcyjnych.

więcej
 
Wybory do Samorządu Szkolnego

30 września odbyły się wybory na przewodniczącego  Samorządu Uczniowskiego. W tym roku uprawnieni do głosownia wybierali między dwiema kandydatkami - Aleksandrą Chilińską i Julią Koronkiewicz. Obie uczennice już wcześniej przygotowywały się do wyborów, układając swój program oraz opracowując plakaty, na których zawarły jego najważniejsze punkty.

więcej
 
ŚWIĘTO PLONÓW 2016

27 września obyło się w naszej szkole Święto Plonów.  W tym roku przebiegało ono nieco inaczej. Każda klasa wybrała sobie warzywo lub owoc, o którym miała przygotować prezentację. Wszyscy spisali się na medal i widać było, że bardzo zaangażowali się w powierzone im zadanie. 

więcej
 
INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO

No i zaczęło się... Kolejny rok szkolny przed nami!

Usłyszeliśmy pierwszy dzwonek, klasy doczekały się swoich uczniów po wakacjach.  

 

więcej
 
DOŻYNKI GMINNE 2016

Nasza grupa teatralna wystąpiła ze swoim przedstawieniem o odważnych pogorzelskich strażakach na Gminnych Dożynkach.

więcej
 
OTWARTA SZKOŁA 2016

W dniach od 27 czerwca do 8 lipca w szkole odbywały się zajęcia w ramach "Otwartej szkoły". Uczestniczyło w nich ponad 30 dzieci w wieku od 5 do 16 lat. 

więcej
 
Koniec roku szkolnego 2015/2016

24 czerwca uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2015/2016. Najlepsi i najaktywniejsi uczniowie otrzymali nagrody. Były dyplomy i nagrody dla Mistrzów Rachunków i Mistrzów Ortografii. Okazało się, że aż sześciu uczniów nie opuściło ani jednego dnia w szkole. Dla nich były nagrody za stuprocentową frekwencję.

 
Pożegnanie klasy VI

22 czerwca 2016 uczniowie klasy V i VI udali się do Cisówek na pożegnalne ognisko klasy szóstej. Tego dnia odbyło się tylko kilka pierwszych lekcji. Tuż po obiedzie wszyscy przyjechaliśmy na miejsce rowerami. 

więcej
 
<<  poprzedni  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   następny  >> 
 
© 2023 sppogorzalki.com.pl | Tworzenie stron internetowych

 

Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0