do początku   |   mapa serwisu   |   kontakt  
O nas » Aktualności
OTWARTA SZKOŁA lipiec 2014

Jak co roku dzieci przebywające na terenie naszej miejscowości i okolicy mogły skorzystać z zajęć zorganizowanych w ramach „Otwartej szkoły”. Zajęcia odbywały się w szkole codziennie w godzinach 8.30-12.30 od 30 czerwca do 11 lipca. Na każdego uczestnika czekały nie lada atrakcje. W programie przewidziano bowiem szereg ciekawych i różnorodnych zajęć, dzięki czemu każdy mógł znaleźć coś dla siebie. W ramach półkolonii dzieci wyjeżdżały na basen w Mońkach oraz do kina w Białymstoku, gdzie oglądały film „Jak wytresować smoka 2”.  Zorganizowano także rozgrywki sportowe i warsztaty kulinarne, podczas których młodsi przygotowywali sałatkę, a starsi piekli pyszne, czekoladowe muffinki. W programie przewidziano także zajęcia teatralne, podczas których uczestnicy mieli okazję wykazać się nie tylko jako aktorzy, ale także kostiumolodzy, reżyserzy i scenografowie. Nie zabrakło również gier i zabaw integracyjnych na świeżym powietrzu. Dzieci miały także okazję  uczestniczyć w zajęciach technicznych i plastycznych, podczas których lepiły z masy solnej oraz szyły własne przytulanki. W pierwszym tygodniu zorganizowano piknik, który był doskonałą okazją do tego, by dzieci mogły się lepiej poznać oraz zażyć ruchu na świeżym powietrzu (grano w badmintona, dwa ognie itp.). Na zakończenie, przy wspólnym ognisku, wręczono drobne upominki tym, którzy byli obecni na wszystkich zajęciach.

Korzystając z okazji jeszcze raz chcielibyśmy podziękować babci Paulinki i Piotrusia za  serdeczność, pyszne obwarzanki i pożegnalne ognisko, podczas którego wszyscy świetnie się bawiliśmy.

Jesteśmy mile zaskoczeni wysoką frekwencją, która najlepiej świadczyła o atrakcyjności organizowanych zajęć. Mamy nadzieję, że za rok spotkamy się w jeszcze większym gronie!

 

 
© 2024 sppogorzalki.com.pl | Tworzenie stron internetowych