NOWA STRONA INTERNETOWA SZKOŁY

Od 1 rześnia 2021 ta strona www nie jest aktualizowana.

 

ZAPRASZAMY NA NASZĄ NOWĄ STRONĘ:

 

www.sppogorzalki.2clicks.pl

 
Badania ankietowe w Gminie

BADANIA ANKIETOWE

mieszkańców, rolników, przedsiębiorców

weź udział, wyraź opinię, miej wpływ na swoją gminę

 

Szanowni Państwo!

W dniach 8-31 października 2021 Urząd Gminy Dobrzyniewo Duże prowadzi anonimowe badania ankietowe mieszkańców, rolników oraz przedsiębiorców i naczelnej kadry kierowniczej. Serdecznie zapraszam do wypełniania ankiet, które pozwolą nam poznać Wasze opinie i oczekiwania oraz lepiej zaspokajać Wasze potrzeby. 

więcej
 
NOWY ROK SZKOLNY

Uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2021/2022 odbędzie się 1 września o godzinie 9:00.

Pogoda nie pozwoli nam na spotkanie na dziedzińcu szkoły, więc klasy spotykają się z wychowawcami w swoich salach. Uczniowie dojeżdzający będą mogli wrócić do domu szkolnym auobusem o godzinie 10:30.

 
Teatr DESKA przedstawia

Chcielibyśmy zaprosić wszystkich na słuchowisko „Gęś w sosie własnym” (na podstawie tekstu Marty Guśniowskiej), powstałe podczas realizowanego przez uczniów projektu „Zróbmy komuś scenę!”. Nagranie  jest wynikiem udziału w programie Edukacja-Inspiracja.

więcej
 
ZDALNE NAUCZNIE

Informujemy, że klasy I-III od poniedziałku 9 XI uczą się zdalnie.

Prosimy uczniów i ich rodziców o śledzenie wiadomości na Office 365 i na swoich prywatnych mailach oraz kontakt telefoniczny z wychowawcami. Poniżej jest plan zajęć online. Inne zajęcia będą w porozumieniu z wychowawcą.

 

PLAN LEKCJI ON-LINE

 

INSTRUKCJA WEJŚCIA NA LEKCJE ON-LINE

więcej
 
CODEWEEK 2020

TYDZIEŃ KODOWANIA w naszej szkole: 12 - 16 października 2020.

więcej
 
Projekt "Kompetentny od przedszkola 2"

NAZWA PROJEKTU: „Kompetentny od przedszkola 2 - zapewnienie wysokiej jakości oferty edukacji przedszkolnej, rozwijającej kompetencje kluczowe i właściwe postawy dzieci w gminie Dobrzyniewo Duże”

 
ROK SZKOLNY 2020/2021

Szanowni Rodzice, Nauczyciele, Drodzy Uczniowie!

W związku z wyjątkowymi warunkami, w jakich pracujemy od 1 września 2020, bardzo prosimy o zapoznanie się z treścią dokumentu:

"Procedury bezpieczeństwa mające na celu zapobieganie i przeciwdziałanie COVID-19 wśród uczniów, rodziców i pracowników szkoły obowiązujące na terenie Szkoły Podstawowej w Pogorzałkach"

 

 
INFORMACJA DLA ÓSMOKLASISTÓW

Zapraszamy naszych ósmoklasistów i ich rodziców do odwiedzania naszej strony. Będziemy tu umieszczać wszelkie przydatne informacje na temat rekrutacji do szkół średnich, ofery szkół i wszystko, co może być przydatne w wyborze przyszłej szkoły.

 

więcej
 
Projekt BOŚ

Szkoła Podstawowa w Pogorzałkach przywraca wspaniałą tradycję tworzenia sadów przyszkolnych! Bierzemy udział w projekcie Fundacji Banku Ochrony Środowiska  „Tradycyjny Sad”.

więcej
 
1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   następny  >> drukuj